Instalacje Elektryczne

Instalacja elektryczna - część sieci niskiego napięcia stanowiąca układ przewodów w budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym, mający początek na zaciskach wyjściowych wewnętrznej linii zasilającej w złączu i koniec w gniazdkach wtyczkowych, wypustach oświetleniowych i zainstalowanych na stałe odbiornikach energii elektrycznej. Służy do dostarczania energii elektrycznej lub sygnałów elektrycznych do odbiorników.

W zakresie instalacji elektrycznych wykonujemy wszelkie prace związane z montażem nowych instalacji elektrycznych oraz naprawą/modernizacją już istniejących. W skład naszych usług możemy zaliczyć: rozprowadzenie przewodów, montaż rozdzielni, gniazdek, włączników, lamp ulicznych, oświetlenia oraz urządzeń jak domofony, wideodomofony.

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem szeregów pomiarów mających na celu bezpieczeństwo użytkowników oraz urządzeń podpiętych do sieci. Okresowe przeglądy rozdzielnic oraz badania termowizyjne gwarantują ciągłą oraz bezpieczną pracę urządzeń podpiętych do instalacji elektrycznej. 

Instalacje wykonana przez Naszą Firmę uchroni Ciebie oraz najbliższych
przed porażeniem oraz urządzenia domowe przed przepięciami.

Potocznie, instalacje elektryczną rozumie się często tylko jako ułożone na stałe przewody elektryczne.

Instalacja elektryczna w budynku mieszkalnym składa się z układu zasilania niskiego napięcia, obejmującego:

  • przyłącze i złącze kablowe,
  • tablicę rozdzielczą,
  • piony i linie zasilające,
  • instalację odbiorczą,
  • odpowiednią liczbę obwodów.
Pracowaliśmy m.in. dla:
Elektro-Instal Bogusław Jodłowski | wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-15
Projekt i realizacja: Nasznet.PL